tajok atz ue smcm larh ..
actually exam da hbes pon ..
saje2 je na ungkit ..
ktorg ajen tao gy study ..
ajen larh sgt ..
gy PJ memg laa ajen ..
dkt sne mcm2 dah jd kt ktowg ..tpi aq ta na cite yg tuh coz tiy korg sume akn tkejot ..
spe yg pegi tuh je laa yg tao ..
btape seksa+epy nye ktorg ..
huhu ...aq cme tnjok gmba je la eh ..
mlaz na menaep sbnanye ..
haha!
(gamba2 niyh sume amek dkt area libry pj)




very2 interesting huh ?
ReplyDeletehey ,, yg pasti yg baju kuning tuh cumel kn3 ? haha! prasan lah kao !
ReplyDelete